کاربرد پرده توری مگنتی که تولید شرکت نوآوران می باشد را بررسی خواهیم کرد.

و بدانیم در  چه مکان ها و فضاهایی کاربرد پرده توری مگنتی  الزامی است.

شرکت تولیدی نوآوران با سابقه یک دهه واردات مواد اولیه تولید توری مگنتی و همچنین پخش توری و نایلون مگنتی به صورت عمده و تک در سایزهای استاندارد و سفارشی ، در حال خدمات رسانی می باشد .

از مزیت های تولیدات شرکت نوآوران می توان به ضد آب بودن نوار دور پرده و مقاومت آن در برابر سرما و گرما ، داشتن مگنتهای بزرگ و دوبل در قسمت پایینی تمامی پرده ها سبب سریع تر بسته شدن و همچنین مقاومت پرده در برابر وزش باد و دارا بودن چسب های قوی جهت چسباندن به سطوح اشاره کرد .

پرده های مگنتی به دو دسته توری و نایلونی دسته بندی می شوند .

پرده های توری مگنتی که بر روی درب های ورودی در ویلا ها و یا تراس آپارتمان ها نصب می شوند سبب جلوگیری از ورود حشرات به داخل ساختمان می شوند.

در مقاله مربوط به توری پشه بند مگنتی نیز اشاره کردیم که درب توری مگنتی قابلیت نصب و استفاده بر روی درب پشه بند نیز می باشد .

پرده های مگنتی تولیدی شرکت نوآوران ، قابل نصب بر روی تمامی چهارچوب ها اعم از فلزی یا چوبی می باشد از طرفی قابل شستشو بوده و تاییدیه وزارت بهداشت را نیز دارا می باشند.

لازم به ذکر است این نوع پرده های مگنتی در برابر حرارت خورشید و سرما مقاوم می باشند .

با نصب پرده های مگنتی از نوع نایلونی در جلو درب ورودی فروشگاه ها مانع از عبور سرما به داخل می شوید.

از طرفی در دوران همه گیری ویروس کووید 19 از انواع نایلونهای مگنتی جهت ایجاد یک فضای بهداشتی در مکان های عمومی استفاده می شود .

در مقالات مربوط به استخر سرباز و گلخانه در مورد کاربرد نایلون های مگنتی به صورت مفصل توضیح داده شده است .

علاوه بر تمام این مزیت های بیان شده در هنگام عبور از درب ورودی که توری یا نایلون مگنتی نصب شده است به علت وجود مگنت های بسیار قوی پرده به سرعت بسته می شود و به هیچ عنوان حشرات و یا سرمای هوا به داخل محل مورد نظر وارد نمی شود .

کلام آخر :

نوآروان به عنوان یک تولید کننده، مواد اولیه مورد نیاز را مستقیم و بدون واسطه وارد می کند.

لذا شما می توانید با قیمت مناسبی پرده مورد نیازتان را تهیه نمایید.

کافی است شما با مشاورین ما در گروه تولیدی نوآوران تماس بگیرید و پرده مورد نظرتان را سفارش دهید.

کارشناسان با تجربه ما بعد از اندازه گیری از محل مورد نظر شما در اسرع وقت پرده شما را آماده و شما به راحتی می توانید آن را نصب کرده و استفاده نمایید.

از طرفی اگر شما خود یک تولید کننده هستید گروه نوآوران می توانند مواد اولیه مورد نیاز را برای شما هم وارد کرده و در اختیارتان قرار دهد .