کاربرد نایلون مگنتی در ایام کرونا برای بسیاری از مکان ها مشاهده شد.

کاربرد نایلون مگنتی در اغلب فروشگاه ها، بانک ها، داروخانه ها، دفاتر خدمات دولتی و… برای حفظ ایمنی از بیماری و رعایت فاصله اجتماعی  در حال حاضر هم مشاهده می شود.

از مزیت ها و کاربرد نایلون مگنتی در محل ورودی بعضی اماکن جهت جلوگیری از ورود سرما به داخل مکان مورد نظر می باشد ، اما در دو سال گذشته و با شیوع ویروس کووید 19  استفاده از نایلون محافظ و مگنتی بسیار بیشتر و متنوع تر شده است .

در دو سال گذشته ، بسیاری از مراکز و اداراتی که مراجعه کاری زیادی دارند از این روش جهت ایمنی و رعایت پروتکلهای بهداشتی استفاده کرده اند.

بانکها ، ادارات شهرداری ، پلیس +10 ، دفترهای خدماتی و…. از جمله مراکزی هستند که این شیوه را بکار برده اند ، به این صورت که در حد فاصل میان ارباب رجوع و کارمند یک لایه نایلون کشیده شده است.

که در بعضی از قسمتها که نیاز است برگه یا مدرکی رد و بدل شود مقداری باز می باشد.

این نایلون ها در قسمتهایی که کارمندان باید عبور و مرور داشته باشند نیز باز می باشد با این تفاوت که مانند نایلون های مگنتی ورودی درب،  دو طرف نایلون ، دارای مگنت بسیار قوی می باشد و بلافاصله پس از عبور کارمندان محترم خود به خود و سریع بسته می شود.

جهت نصب نایلونهای مگنتی در این اماکن مانند روشهای ذکر شده پس از اندازه گیری محل مورد نظر نایلون مگنتی تهیه و به راحتی نصب می شود.

شما می توانید اندازه گیری محل مورد نظرتان را به صورتی انجام دهید که نایلون مگنتی با سقف محل مورد نظر حدودا” یک تا یک و نیم متر  فاصله داشته باشد تا هوا به راحتی تبادل پیدا کند.

شما همراه گرامی میتوانید از نمونه کارهای تولیدی نوآوران در سایت دیدن فرمایید و جهت انجام هرگونه مشاوره با ما در ارتباط باشید.

نایلون مگنتی