پشه بند توری مگنتی در مسافرت کاربرد دارد.

اگر به مناطق شمالی کشور، قصد سفر دارید و یا برای ویلا و باغ شخصی، حتما پشه بند توری مگنتی را همراه داشته باشید.

در مطالب قبلی از مزیت های توری مگنتی برایتان صحبت کردیم و گفتیم استفاده این محصول در محل ورودی تراس یا درب ورودی ویلا علاوه بر تبادل هوا بین محیط بیرون و داخل از ورود حشرات در فصل گرما به داخل ساختمان جلوگیری می کند .

در این مقاله تلاش داریم تا کاربرد پشه بندهای مسافرتی با درب مگنتی را برایتان توضیح دهیم.

درب اغلب پشه بندهای موجود در بازار به صورت زیپ می باشند و توسط باز و بسته کردن آن که معمولا در سه ضلع درب دوخته شده است رفت و آمد انجام می گیرد.

لذا زمانی که شما قصد داخل و یا خارج شدن از پشه بند را دارید حتما لازم است از هر دو دست کمک بگیرد تا بتواند زیپ را باز نمایید و عبور کنید.

این روش با توجه به اینکه با بسته شدن کامل زیپ منفذی برای عبور حشرات باقی نمیگذارد اما رفت و آمد را کمی سخت میکند.

گاهی ممکن است شما در دست هایتان وسیله ای باشد یا کودکتان قصد عبور از درب را داشته باشد ، در این صورت است که باز و بسته کردن زیپ کمی مشکل می شود. پیشنهاد ما به شما چیست؟

گروه تولیدی نوآوران به شما دوست گرامی پیشنهاد میکند تا در قسمت ورودی پشه بند مسافرتی خود یک درب توری مگنتی نصب کنید.

شما میتوانید درب زیپی پشه بند را جدا کنید و طبق اندازه محل ورودی محصول یک درب مگنتی سفارش دهید و به راحتی آن را در محل ورودی نصب کنید.

در این صورت شما دیگر نیاز ندارید جهت عبور از هر دو دست کمک بگیرید و حتی کودکتان هم به راحتی می تواند رفت و آمد داشته باشد.

از طرفی به علت وجود مگنت های بسیار قوی در محل اتصال این محصول ، بلافاصله بعد از عبور شما مگنتها به هم متصل میشوند و هیچ منفذی باقی  نمی گذارند.

شما در تصویر زیر یک پشه بند با درب زیپ دار مشاهده می نمایید ، ملاحظه کنید به راحتی می توانید ورودی زیپ دار را جدا و از یک ورودی توری مگنتی استفاده نمایید.

پشه بند توری مگنتی

کلام آخر

تولیدی نوآوران با تجربه و مهارت فراوان آماده ارائه مشاوره و همچنین خدمات مطابق نیاز شما می باشد پس با ما در تماس باشید.

برای مشاوره و سفارش با مدیر فروش(خسروجردی) : 09129546680   در تماس باشید.