کاربرد پرده توری مغناطیسی چیست ؟

از گذشته تا به امروز جهت جلوگیری از ورود حشرات ، از پارچه های توری که به پنجره نصب میکردند استفاده می شد.

البته لازم به ذکر است این روش هنوز مورد استفاده قرار میگیرد ، حال یا به صورت توری پارچه ای و یا به صورت توری های فلزی که به یک چهارچوبی وصل شده استفاده می شود .

این روش برای پنجره ها گزینه مناسبی است ، زیرا رفت و آمدی انجام نمی شود.

اما در محل ورودی ساختمان ها ، فروشگاه ها ، درب ورودی ویلا ها و یا درب حیاط و بالکن که مرتب در حال باز و بسته شدن هستند ، وجود یک پرده توری مغناطیسی مناسب و به اندازه سبب می شود علاوه بر عبور هوای تازه به داخل ساختمان دیگر نگران ورود حشرات نباشید .

برای این منظور نیاز به محصولی داریم که علاوه بر اینکه از ورود حشرات جلوگیری می کند ، نصب آسانی داشته باشد و از همه مهمتر فضای آزادی باقی نگذارد تا محل ورود حشرات باشد .

پرده توری مغناطیسی تمام این مزایا را دارند و علاوه بر جلوگیری از ورود حشرات نقطه قوت مهمی دارند ، به این معنی که بعد از ورود یا خروج افراد به طورخودکار و اتوماتیک توسط آهنرباها و مگنت های قوی که در روی آن قرار دارند به سرعت بسته می شوند.

پرده های توری مغناطیسی مزیت های دیگری نیز دارند که در ادامه به آن ها می پردازیم:

نصب آسان سریع

 نصب این محصول کاری بسیار ساده است که در کمترین زمان ممکن انجام می گیرد. هنگام نصب شما نیاز به هیچ وسیله و یا ابزاری ندارید ، زیرا نصب این پرده ها به وسیله چسبی انجام می گیرد که برروی خود پرده از قبل قرار گرفته است و فقط کافیست که آن ها را به محل مورد نظر بچسبانید.

ورود هوای تازه به داخل اتاق

 با وجود پرده های پارچه ای ، امکان ورود هوای تازه به داخل اتاق کمی سخت می شود ، اما با نصب پرده توری مغناطیسی تبادل هوا به راحتی انجام می گیرد.

طراحی مدرن و زیبا

این محصول دارای طراحی بسیار ساده و در عین حال زیبایی است که شما میتوانید از آن برای هر مکانی که در نظر دارید استفاده نمایید.

بدون آسیب به چارچوب در

نصب این پرده ، همان طور که در بالا نیز گفتیم نیاز به هیچ چیزی ندارد و تنها با چسب برروی محل مورد نظر نصب می شود و نیازی به آسیب زدن به دیوار و یا چارچوب در نخواهید داشت.

شبکه توری ریز 

شبکه های توری ریز بر روی این محصول ، امکان ورود ریز ترین حشرات را نیز از بین می برد و شما میتوانید با خیالی آسوده از هوای تازه بیرون لذت ببرید. به این توری ها توری ضد حشره نیز گفته می شود.

مقاوم در برابر وزش باد

پرده توری مغناطیسی در برابر وزش باد مقاوم هستند و این مهم به دلیل داشتن آهنربا در قسمت میانی پرده می باشد ،

بسته شدن خودکار

از مهم ترین و بهترین مزیت های این محصول این است که هنگام ورود و خروج دیگر نیازی نیست نگران بسته شدن پرده باشید ، زیرا پس از هر عبور و مرور ، این پرده به صورت خودکار توسط آهنربا هایی که در قسمت میانی وجود دارد بسته خواهد شد.

عبور و مرور آسان

با توجه به موارد بالا عبور و مرور آسان نیز از جمله مزیت های پرده توری مغناطیسی است.

زیبایی

زیبایی منزل و یا هر مکان دیگری از اهمیت زیادی برخوردار است ، از طرفی ، پرده ها نیز در ایجاد این زیبایی نقش زیادی دارند.در مورد پرده های مغناطیسی هم همین قاعده صدق می کند ، علاوه بر جلوگیری از ورود حشرات در محل نصب شکل ظاهری بدی ایجاد نمی کند.

  کلام آخر

گروه تولیدی نوآوران ، کلیه متریال مورد نیاز را مستقیم و بدون واسطه وارد می کند تا باقیمت مناسب در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد.