نایلون مگنتی  یا مغناطیسی در اماکن پر رفت و آمد کاربرد دارد.

در اماکن پر رفت و آمد مانند فروشگاها ، سوپرمارکتها ، داروخانه ها و …. که به علت مراجعه بالا نیاز است تا درب به صورت دائم باز باشد ، در فصول سرد سال با مشکل سرما روبرو هستند.

با باز بودن دائمی درب سرما به داخل نفوذ میکند ، جهت جلوگیری از این مشکل و همچنین سهولت رفت و آمد مشتریان و مراجعه کنندگان نیاز است تا حفاظی گذاشته شود که علاوه بر اینکه از ورود سرما جلوگیری کند مزاحمتی جهت عبور و مرور ایجاد نکند.

بهترین و کارآمد ترین گزینه در این مواقع استفاده از نایلون مگنتی است .

نایلون مگنتی در قسمت میانی باز هست. پس امکان رفت و آمد به راحتی محیا می شود.

و همچنین در لبه های قسمت میانی ، در هر دو طرف ، مگنتهای بسیار قوی قرار گرفته است که باعث می شود پس از باز شدن و عبور مراجعه کننده خود به خود بسته شوند.

و جود این مگنت ها سبب شده است تا به این نوع محافظ ، نایلونهای مگنتی نیز بگویند.

در تهیه و تولید نایلونهای مگنتی علاوه بر آنکه از مگنتهای قوی استفاده می شود از یک نایلون بسیار محکم و در عین حال شفاف نیز استفاده شده است ، که در اثر تکانهای شدید دچار پارگی و یا خرابی نشوند.

نحوه اندازه گیری و نصب این محصول نیز مانند پرده توری مغناطیسی می باشد ، ابتدا محل مورد نظر اندازه گیری می شود سپس درست به اندازه مورد نیاز محصول تهیه و تولید می شود و در هنگام نصب نیز نایلون به راحتی با یک سری بست های بسیار محکم در محل ورودی نصب می شود .

کلام آخر

شما دوست گرامی که نیاز به نایلون های مگنتی دارید ، جهت هرگونه مشاوره و تهیه این محصول ، با همکاران ما در گروه تولیدی نوآوران تماس گرفته تا در سریع ترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی شود.