نایلون مگنتی گلخانه برای گلخانه در هر ابعادی کاربرد دارد. 

در بخش کشاورزی، ایجاد گلخانه برای کاشت سبزی و سیفی جات، رونق و کاربرد زیادی دارد. نایلون مگنتی گلخانه برای محل درب تردد گلخانه و حتی بخش پنجره گلخانه کاربرد دارد. 

اگر به خاطر داشته باشید در کودکی ، پدرها و پدربزرگ ها با شروع فصل سرما تمام گلدانهای حیاط را به یک قسمت منتقل می کردند.

نایلون مگنتی گلخانه

سپس با استفاده از دیواره های طلقی یک گلخانه درست میکردند تا گلدانها در برابر سرما محفوظ باشند.

امروزه نیز خواه ساکن آپارتمان باشید و خواه در منازل شخصی سکونت داشته باشید می توانید با استفاده از نایلونهای بسیار ضخیم یک گلخانه داشته باشید.

به این صورت که شما ابتدا نیاز به یک اسکلت دارید که اگر خودتان مهارت ساخت آن را داشته باشید با استفاده از لوله های پلاستیکی یا میله های آهنی ، کار بسیار راحتی است.

در غیر این صورت میتوانید از یک فرد ماهر کمک گرفته و اسکلت محکمی تهیه کنید.

سپس ابعاد آن را اندازه گیری نمایید و از یک نایلون ضخیم جهت پوشش استفاده کنید.

در مرحله پایانی کار نیاز است تا شما با همکاران ما در تولیدی نوآوران تماس بگیرید ، دوستان ما با توجه به نیاز شما و اندازه گیری ابعاد ورودی گلخانه شما یک درب نایلونی مگنتی آماده می نمایند ، سپس شما می توانید به راحتی درب مگنتی را در محل ورودی گلخانه تان نصب نمایید.

مزیت این درب مگنتی علاوه بر ایجاد سهولت در رفت و آمد ، به علت داشتن مگنتهای بسیار قوی بعد از هر رفت و آمد سریعا” بسته می شود و به هیچ عنوان هوای سرد از آن عبور نمی کند . اگر گلخانه شما در حیاط منزلتان باشد یا در بالکن آپارتمانتان ، با داشتن یک درب مگنتی به راحتی می توانید به گیاهانتان رسیدگی کنید .

لازم به ذکر است درب های مکنتی در گلخانه های خانگی کاربرد دارند زیرا گلخانه های بزرگتر و صنعتی چون در فضای آزاد طراحی و اجرا می شوند لازم است جهت ایمنی بالا ، درب ورودی بسیار محکمی داشته باشند .

همکاران ما در تولیدی نوآوران آماده ارائه هرگونه مشاوره در این زمینه به شما عزیزان می باشند پس توسط راههای ارتباطی با ما در تماس باشید.