نایلون مگنتی محافظ استخر روباز یک امکان خوب و بصرفه است.

وجود استخر روباز در حیاط منزل یا ویلا یک مزیت به حساب می آید ، علاوه بر زیبایی که خود استخر به حیاط و محوطه ویلا می دهد فضا سازی و چمن کاری اطراف آن نیز یکی از فاکتورهای مهم در طراحی حیاط به حساب می آید.

اما اغلب ، استفاده از استخر روباز فقط در فصول گرم سال می باشد و با شروع فصل سرما کسی تمایل به استفاده از آن را ندارد .

ما در این مقاله یک راه کار مناسب جهت استفاده از استخر روباز را خدمتتان ارائه می دهیم .

نایلون مگنتی محافظ استخر روباز  میتواند از ورود گرد و خاک به استخر جلوگیری کند و حفاظ سرما  در فصل سرد سال هم میتواند باشد.

اگر خاطرتان باشد در مقاله مربوط به ساخت گلخانه ، گفتیم اولین قدم، تهیه یک اسکلت محکم می باشد. در ساخت محفظه برای یک استخر نیز اولین گام تهیه یک اسکلت مقاوم از جنس آهن ، آلومینیم یا PVC می باشد .

بعد از اندازه گیری محل مورد نظر و ساخت اسکلت ، سازنده محترم آن را در کناره های استخر نصب می نماید .

سپس شما می توانید ابعاد دیواره ها را محاسبه کرده و جهت پوشش آن ها  نایلون های ضخیمی تهیه و نصب نمایید و یا می توانید جهت انجام این کار از اشخاصی که در این زمینه تخصص دارند کمک بگیرید.

در پایان کار نوبت به تماس با همکاران ما در نوآوران می باشد .

همکاران با تجربه ما در تولیدی نوآوران ابتدا محل ورودی اسکلت کنار  استخر را اندازه گیری می نمایند سپس طبق اندازه یک درب نایلونی مگنتی تهیه می نمایند ، سپس شما می توانید به راحتی از محل نصب ، نایلون را نصب نموده و استخر حیاط یا ویلا خود را در برابر سرما محفوظ نمایید .

از مزیت درب نایلونی مگنتی این است که در محل باز و بسته شدن درب ، مگنت های بسیار قوی نصب شده است که بلافاصله بعد از عبور بسته می شوند و جلوی ورود هوای سرد به داخل محوطه را می گیرد .

نصب نایلون مگنتی محافظ استخر روباز در محوطه استخر به میزان قابل توجهی از ورود سرما به داخل جلوگیری می نماید ، بنابراین شما در فصل سرما نیز می توانید از لذت شنا در استخر حیاط یا ویلای خودتان برخوردار باشید .